Pogoń II

MZKS Pogoń II Leżajsk 0:4 Podlesianka Podlesie

Porażka u siebie. Drużynie Podlesianki gratulujemy wygranej i awansu do Klasy Okręgowej 👏
 
MZKS Pogoń II Leżajsk 0:4 Podlesianka Podlesie
 
⚽ BRAMKI:
60′ 77′ Krzysztof Kowalski, 85′ Socha, 88′ Mateusz Kowalski
 
🔁 ZMIANY:
54’ Machno ⬇️ / Janusz ⬆️
60′ Kisielewicz ⬇️ / Filipek ⬆️
62’ Miazga ⬇️ / Leniart ⬆️
67’ Gałka ⬇️ / Wańczyk ⬆️
76’ Chmura ⬇️ / Mazurkiewicz ⬆️
 
🟨 ŻÓŁTE KARTKI:
Kuźmicki
 
🟢 SKŁAD WYJŚCIOWY:
Żak – Witkowski Daniel, Kuźmicki, Baj, Chmura – Witkowski Oskar, Gałka, Miazga – Chmura, Uchman, Kisielewicz
 
🪑 REZERWOWI:
Skoczylas – Filipek, Leniart, Janusz, Mazurkiewicz, Wańczyk
 
👔 SZTAB:
Trener: Dariusz Lipiński
Kierownik: Grzegorz Skoczylas
 
#wPogonizamarzeniami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *